O nas

Prolink jest uznaną na świecie marką związaną z najwyższej jakości produktami do sprzętu audio-wideo oraz urządzeń multimedialnych. W naszej ofercie znajdują się między innymi różne przewody ze złączami HDMI, RCA, 3,5mm, 6,3mm, XLR, Toslink, Scart ,SVHS oraz kable głośnikowe. Naszym celem jest uzyskanie perfekcyjnego dźwięku i wysokiej jakości obrazu dla pełnej przyjemności doznań  odbiorcy. Czystość dźwięku jest słyszalnym aspektem reprodukcji systemu audio, zależnym przede wszystkim od zastosowanej technologii. We współczesnym świecie bardzo dużą rolę odgrywa przesyłanie informacji. Dzięki digitalizacji mogą być osiągane w tej dziedzinie bardzo wysokie standardy. Jednakże praktyka pokazuje że procesy te są narażone na straty i zakłócenia.

Nie wszystkie informacje docierają w pierwotnym stanie do widza czy słuchacza. Straty są determinowane oczywiście przez jakość użytego połączenia. Wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy, że przewody połączeniowe są następnym komponentem w systemie audio-video, takim jak wzmacniacz lub odtwarzacz. Niskiej jakości przewody i złącza są w stanie rozproszyć lub zniekształcić detale i niuanse przesyłanego sygnału. Nasze złącza, takie jak np. HDMI i RCA są wykonane z najwyższą starannością i są dokładnie szlifowane w celu uniknięcia strat spowodowanych nierównościami powierzchni styku, które mogą powodować zniekształcenia sygnału i zwiększenie rezystancji

Prolink jest jednym z pierwszych, którzy docenili ogromną rolę okablowania zestawów audio video i fakt, że umiejętny dobór przewodów łączących determinuje ostatecznie brzmienie sprzętu. Od samego początku swojego istnienia Prolink stawia sobie za główny cel przesyłanie sygnałów dźwiękowych, video, analogowych czy też cyfrowych, z możliwie najwyższą jakością. Nasze przewody pozwalają na przesłanie takiego samego dźwięku i obrazu jaki został wcześniej zapisany.

Wszystko to zapewnia nam czołową pozycję na współczesnym rynku akcesoriów audio video. Wiodącą pozycję firma zawdzięcza także bardzo szerokiej ofercie obejmującej praktycznie wszystkie możliwe rodzaje kabli i złącz stosowanych w technice audio-video i multimedialnej do łączenia takich urządzeń jak: odtwarzacze CD, DVD, odbiorniki SAT, wzmacniacze, amplitunery, magnetofony, odbiorniki TV, komputery i inne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko produkty spełniające najwyższe standardy i oczekiwania klientów. Wszystkie wyroby są produkowane w zakładach na całym świecie zgodnie z najostrzejszymi wymogami technicznymi zawartymi w normie ISO9002, CE  i RoHS.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów, hurtownie i sklepy w oczekiwaniu, że również za Państwa pośrednictwem  poszerzymy grono zadowolonych klientów.

pl_PL